meble wypoczynkowe do salonu

Jak zadbać, aby salon był miejscem błogiego wypoczynku?

  Salon stanowi centrum każdego domu i mieszkania. To w tym pomieszczeniu toczy się codzienne życie domowników. Warto więc zadbać o to, by nie był urządzony przypadkowo, a harmonijnie współgrał z lokatorami. Urządzając salon należy przede wszystkim kierować się preferencjami i gustami domowników. Te właśnie osoby korzystające na co dzień z tego pomieszczenia powinny w […]

Piwniczna Zdrój

Piwniczna-Zdrój, a w zasadzie Piwniczna, bo taka jest właściwa nazwa miasta od 1998 roku, jest jednym z niewielkich, ale znanych miasteczek turystycznych małopolski. Zdobyła rozgłos dzięki zasobom wód mineralnych, które do dziś stanowią najcenniejsze bogactwo naturalne regionu, ale turystów przyciąga także zabytkami i dość dobrymi warunkami do uprawiania sportów zimowych. Continue reading “Piwniczna Zdrój” »

Zakopane

Zakopane jest od lat znane jako zimowa stolica Polski, jednak turystów przyciąga również poza sezonem zimowym. Przez jednych traktowane jako atrakcja sama w sobie, a przez innych tylko jako baza wypadowa na wycieczki w Tatry, Zakopane przyciąga setki tysięcy turystów nie tylko z Polski, ale z całego świata. Continue reading “Zakopane” »