ibero zebrino

Ibero Porcelanico – lider przemysłu płytek ceramicznych

Ibero jest obecnie jednym z najlepszych producentów płytek na rynku. Firma ta powstała w 1958 roku i od tego momentu zaopatruje swoich klientów zarówno w płytki podłogowe, jak i ścienne. Charakteryzują się one wysoką wytrzymałością oraz ogromną paletą wzorów i kolorów.

Decydując się na remont pomieszczenia warto określić jak mają wyglądać dane płytki. Bardzo ważny jest dobór odpowiedniego koloru oraz wzoru. Do łazienki polecamy płytki o szarej barwie, odporne na uszkodzenia oraz wilgoć. Niezwykłą popularnością cieszą się płytki Zebrino oraz Statuario. Dzięki temu, iż są jasne sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe niż jest w rzeczywistości oraz nadają mu pięknego, estetycznego wyglądu.

Do salonu oraz kuchni warto zakupić płytki Torino, które świetnie nadają się do ułożenia zarówno na ścianie, jak i na podłodze. Kolejnym ich atutem jest to, iż można je układać na zewnątrz oraz w wewnątrz domu. Wykonane są z odpornego na uszkodzenia gresu.

płytki ibero
Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się płytki ratyfikowane. Są to płytki poddawane mechanicznemu obcięciu oraz szlifowaniu, dzięki czemu ich rozmiar określany jest z dokładnością, co do 2 mm, natomiast kąty znajdujące się między bokami wynoszą dokładnie 90 stopni. Krawędzie takich płytek są ostre. Firma Ibero posiada w swojej kolekcji wiele rodzajów płytek ratyfikowanych. Wśród nich można wyróżnić Onice. Są to odporne płytki podłogowe o gładkiej teksturze.

Dla osób, które cenią sobie nowoczesne wzory polecamy Decor Magnat Grey/Serpeggiante. Można je zakupić w kolorach takich jak miedź, szarość czy też tradycyjna biel. Ich niezwykła struktura sprawia, iż wyglądają jakby były zrobione z marmuru, dzięki czemu wyglądają bardzo elegancko. Warto podkreślić, iż można je ułożyć tylko wewnątrz mieszkania/domu. Wykonane są z glazury.

Chic Cromo to kolejny rodzaj niezwykle funkcjonalnych płytek, na który warto zwrócić uwagę. Sprawdzają się one zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Wykonane są z gresu. Płytki te sprawdzą się nie tylko w salonie, łazience czy też kuchni ale również w biurze, na tarasie czy balkonie. Dla osób, które cenią sobie piękne barwy polecamy kolekcję Moon. Charakteryzuje się ona szeroką paletą barw, dzięki czemu sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

płytki ibero kolekcja Evolution

Firma Ibero posiada wiele rodzajów płytek, dlatego warto skorzystać z katalogu producenta i wybrać odpowiednie dla siebie.

Źródło: płytki ibero

Post Author: admin