sandały turystyczne

Zadbaj o odpowiednie obuwie podczas pieszej wycieczki

Wycieczki piesze to świetny sposób na spędzenie wolnego weekendu czy urlopu. W Polsce mamy do tego warunki, ze względu na dużą liczbę szlaków turystycznych i oczywiście ciekawych miejsc do zwiedzania.

Wycieczkę można zorganizować w najróżniejszych środowiskach. Mogą to być tereny górskie, las, jak i typowo miejskie. Co za problem wsiąść w pociąg albo samochód i udać się na wycieczkę do stolicy, Krakowa albo Wrocławia? Nawet jeśli komuś nie chce się wyjeżdżać poza swoją okolicę, wystarczy sprawdzić w Google Maps najbliższe szlaki turystyczne – na pewno coś znajdziemy.

sandały turystyczne

Wycieczka piesza ma to do siebie, że jeśli ma być udana, konieczne są wygodne buty – inaczej szybko nabawimy się odcisków i zniechęcimy do dalszego zwiedzania. W sezonie letnim najlepszą opcją wydają się sandały turystyczne, zarówno ze względu na komfort noszenia, jak i higienę.

Różnorodne modele sandałów turystycznych

Jednym z ciekawszych i lepszych modeli sandałów na rynku są sandały męskie Source Classic Men. Wyróżniają się zarówno jakością użytych materiałów, wytrzymałością, jak i ciekawym wzornictwem. Warto przybliżyć trochę budowę sandałów Source Classic Men. Wyposażone zostały w X Strap Patent (specjalny system mocowania pasków), EXC (wyściółka antywstrząsowa) oraz Technologię A.R.T, dzięki której odporne są na ścieranie. Natomiast gumowe podeszwy mają fakturę wspomagającą przyczepność, a zarazem automatycznie dostosowują się do kształtu stopy.

sandały turystyczne

Sandały turystyczne zostały też zaimpregnowane specjalną powłoką antybakteryjną, która zapobiega przykremu zapachowi oraz rozmnażaniu się bakterii. Dla osób, które lubią pokonywać pieszo dzikie tereny, pozytywną informacją są szybkoschnące paski. Najważniejsze jednak, że w sandałach czujemy się naprawdę lekko i stabilnie, co ma duże znaczenie na wycieczce pieszej, podczas której mamy przecież jeszcze najczęściej dodatkowe obciążenie w postaci plecaka. Do butów otrzymujemy natomiast ekologiczną torbę do transportu sandałów.

Sandały turystyczne Source Classic Men można dostać na wielu stronach z obuwiem turystycznym.

Warto tam zajrzeć, ponieważ są tam dostępne również inne modele sandałów turystycznych, w  tym dla pań.

Post Author: admin