dekoracje ślubne warszawa

Oryginalne prezenty na ślub

dekoracje ślubne warszawa

Wybór prezentu ślubnego w ostatnich czasach często sprowadza się do wręczenia koperty z wiadomą zawartością. Niekiedy nawet sami zakochani sugerują to podczas wręczania zaproszenia. Nie ma więc co się z nimi kłócić, ale można przecież dorzucić jakiś „drobiazg”.

Takim drobiazgiem powinny być przedmioty, które przydadzą się małżonkom, a nie zostaną rzucone w kąt.Na pewno sympatycznym a zarazem praktycznym prezentem ślubnym będzie ramka na zdjęcia. Do wyboru są zarówno tradycyjne ramki, jak i w kształcie serca czy zegarka. Zwłaszcza obrotowa ramka w kształcie zegarka zwraca uwagę, w dodatku posiada miejsce na nadruk lub grawer.

ozdoby ślubne

Innym ciekawym przedmiotem, który przyda się nowożeńcom jest skrzyneczka na wino. Po przyjęciu weselnym z pewnością ich barek wzbogaci się o kilkanaście trunków, stąd elegancka, drewniana skrzyneczka na wino to dobry pomysł na prezent. Skrzynka zawiera także pierścień chłonny na szyjkę, metalowy korek wykończony drewnem, lejek oraz korkociąg z drewnianym uchwytem ze stali nierdzewnej. Na stronie http://slubnaplaneta.pl można znaleźć też podobną skrzynkę, tyle że na dwie butelki, a w zestawie jest otwieracz do butelek, termometr do wina czy nożyk.

Przedmiotem, który należy do podobnej kategorii jest wykonany ze stali nierdzewnej pojemnik, dzięki któremu będziemy mogli schłodzić wino lub szampana. Sprawdzi się podczas romantycznej kolacji, których po ślubie nie powinno zabraknąć.

Kolejny upominek, z którego skorzysta zarówno Pani Młoda jak i jej wybranek to … komplet bawełnianych ręczników. Obowiązkowo z haftem „Żona” i „Mąż” i czerwonymi serduszkami! Wspólne kąpiele z pewnością będą przyjemniejsze…

Na koniec proponujemy na prezent eleganckiego porcelanowego słonia, który z jednej strony będzie ozdobą, a z drugiej talizmanem. Powszechnie uważa się bowiem, że te zwierzęta przynoszą szczęście. W dzisiejszych czasach, kiedy związki małżeńskie nie są tak trwałe jak dawniej, z pewnością się ono przyda!

Post Author: admin